• آدرس : بلوار جمهوری - رو به روی در اصلی دانشگاه شهید چمران(پارک علم و فناوری)
  • تلفن : 09356748088 - 09160684147

خدمات

خدمات

[one_third]
[postbox]
[icontitle title=”طراحی” bottomtitle=”طراحی وب سایت”]
وب سایت نماینده ۲۴ ساعته یک سازمان یا شرکت است، که بیانگر کیفیت، کلاس کاری و سطح کیفی کالا یا خدمات آن شرکت یا سازمان خواهد بود. از این رو طراحی وب سایت اختصاصی و با کیفیت می تواند پرستیژ سازمان شما را حفظ کرده و تصویر مناسب را در ذهن مخاطبین ایجاد کند.
[/postbox]
[/one_third]
[one_third]
[postbox]
[icontitle title=”توسعه وب” icon=”2″ bottomtitle=”برنامه نویسی وب”]
اگر بتوانیم نام خود را یکی از پیشروان طراحی و توسعه وب سایت در ایران بنامیم، مسیری که در آن قرار داریم ملزم می کند تا طرح هایمان همراه با خلاقیت، کم حجم، بهینه شده برای موتورهای جستجوگر به همراه منوهای زیبا و کاربر پسند باشد.
[/postbox]
[/one_third]
[one_third_last]
[postbox]
[icontitle title=”گرافیک” icon=”1″ bottomtitle=”طراحی پوستر و بنر”]
طراحی و گرافیک یکی از مهمترین علومی است که در دنیای امروز بیشترین سهم را در امر تبلیغات به خود اختصاص داده که در تمامی بخش‌های تبلیغاتی مهم‌ترین نقش را ایفا می‌نماید و پایه و اساس شکل‌گیری تمام این شاخه‌ها، از این فن آمیخته به هنر مشتق می‌شود.
[/postbox]
[/one_third_last]
[fancy_message]میزبان خوزستان وب کمپانی است که با بهره گیری از بالاترین کیفیت و بهترین تکنولوژی ها در زمینه سرویس دهی هاستینگ همراه با مناسب ترین قیمت کار خود را آغاز نموده است. ارائه دهنده سرویس های ثبت دامنه و میزبانی وب و هاست و سرورهای مجازی همراه با به کارگیری قدرتمند ترین تجهیزات و سرور سرلوحه میزبانی می باشد..[/fancy_message]